• Wpisów: 60
  • Średnio co: 26 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 16:50
  • Licznik odwiedzin: 9 711 / 1633 dni
 
strawberryjamlove
 
(link do prologu: strawberryjamlove.pinger.pl/m/22860215)

  Raven szła do pokoju nr 5 pogrążona w myślach. Zaczynał się nowy rok, a ona miała zamieszkać z kimś innym. Szkoda, przyzwyczaiła się do Apple. A co, jeśli trafi jej się jakiś zacięty przeciwnik Rebelsów? Wzdrygnęła się na samą myśl.
  Nawet nie zauważyła, kiedy doszła do pokoju. Wzięła głęboki oddech i nacisnęła klamkę. Otworzyła oczy. Pokój wyglądał całkiem normalnie.
-Halo?- zapytała niepewnie. Usłyszała cichutki śmiech. Odwróciła się gwałtownie, ale nikogo tam nie było. Ten sam śmiech rozległ się przy oknie. Zobaczyła... usta unoszące się w powietrzu. Uszczypnęła się, ale to nie był sen. Przed nią zmaterializowała się szczupła, niska postać o kocich rysach i długich, fioletowych włosach spiętych w dwa długie kucyki. -Miaaauu- uśmiechnęła się i zniknęła. Raven zdobyła się tylko na westchnięcie. Cały rok z Kitty Cheshire nie wróżył nic dobrego.


                     ***
  -I jak?- zaszczebiotała Cruella De Vil. Jej córka policzyła do dziesięciu i uśmiechnęła się jak najszerzej. -Są piękne, mamo. - Tak myślałam - Cruella cieszyła się, że jej córka docenia jej gust. - No, ale zbieraj się, bo odleci nam latający dywan i spóźnisz się do szkoły. To mówiąc odwróciła się i wyszła.
  Vanessa jeszcze raz spojrzała na wszystkie ubrania w kropki i zamknęła walizkę. Miała dość tego, że musiała zostać następną morderczynią dalmatyńczyków. Miała 2 siostry - czy to jej matce nie wystarczyło?! Amber, starsza siostra, również nie miała wyboru. Na szczęście, przeszła już ten koszmar i mogła cieszyć się swoim życiem. Zaś jej młodsza siostra, Millie, wręcz nie mogła się doczekać spełnienia swego przeznaczenia! Co było dziwne, przecież miała tylko 12 lat..
  Wzięła walizkę, kiedy zobaczyła coś leżącego pod łóżkiem. Podniosła to. Była to fotografia, o której - jak jej się zdawało - zdążyła zapomnieć...

kitty.jpg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego